Praca

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu.

Instalator serwisant systemów niskoprądowych CCTV, SSWiN

WYMAGANIA:

- doświadczenie w montażu instalacji teletechnicznych głównie CCTV, w mniejszym stopniu SSWiN
- dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejetność pracy pod presja czasu

OFERUJEMY:

- Umowa o pracę z możliwością rozwoju zawodowego
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy + premie
- Bezpłatny szereg szkoleń
- Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt z biurem.
Wyślij zgłoszenie

Pomocnik instalatora

WYMAGANIA:

- chęć nauki i zdobywania nowych doświadczeń w zakresie instalacji teletechnicznych,
- dyspozycyjność,
- samodzielność,
- Znajomość zagadnień instalacji CCTV, SSWiN, LAN, WLAN, domofonowych, Tv-sat, RTV będą dodtkowym atutem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Prowadzenie okablowania strukturalnego dla instalacji teletechnicznych,
- Drobne prace montażowe związane z instalacjami,

OFERUJEMY:

- Możliwość przyuczenia do zawodu instalatora,
- Pracę stałą z możliwością rozwoju zawodowego,
- Wynagrodzenie podstawowe + premie
- Narzędzia do pracy