Monitoring & IT | ul. Tetmajera 19, 31-352 Kraków | ☎ 883 287 742

NIECO WIĘCEJ O NAS

tel.: 883 287 742

Systemy zabezpieczeń to dość szerokie pojęcie dlatego też u nas każdy ma swoją specjalizację, wypracowane doświadczenie, nie zajmujemy się wszystkim tylko tym na czym naprawdę się znamy.

Dążymy do tego aby łączyć nowoczesne technologie komputerowe ze sprawdzonymi i stabilnymi rozwiązaniami w dziedzinie systemów zabezpieczeń. Nasza specjalizacja opiera się w dużej mierze na bezpiecznych instalacjach niskoprądowych. Wieloletnie doświadczenie, sprawdzony sprzęt i odpowiednie szkolenia pozwalają nam tworzyć zaawansowane instalacje na lata.

Zadowolnie naszych klientów pozwoliło nam zyskać liczne referencje.

Niezależnie od skali inwestycji oferujemy bezpłatny dojazd i wycenę, pełną gwarancję na sprzęt i usługi wraz ze wsparciem technicznym i szkoleniem po montażu.

Dlaczego my

Szacunkowa wycena

Szanujemy Twój czas dlatego jeszcze przed spotkaniem możemy wysłać szacunkową wycenę abyś mógł szybko zorientować się w kosztach. W tym celu skorzystaj z konfiguratora wyceny znajdującego się u góry strony.

Materiał na żywo

Zanim podejmiesz decyzję drogą elektroniczną otrzymasz materiały prezentujące sprzęt wrzeczywistych warunkach w jakich pracuje, zdjęcia, video z kamer cctv, programy do obsługi systemów, jakość wykonania usługi u naszych dotychczasowych klientów, referencje (patrz realizacje)

Bezpłatny dojazd i doradztwo

Bezpłatny dojazd, określenie wymagań, ustalenie planu instalacji

Precyzyjna wycena

Pospotkaniu Dokładna wycena, u nas z góry wiesz ile zapłacisz

Pełna gwarancja

Jesteśmy pewni, że sprzęt jaki montujemy jest sprawdzony, dlatego na każdą naszą instalacje dostaniesz pełną gwarancję

Szkolenie

Po każdej instalacji zapewniamy szkolenie z obsługi

Certyfikaty

Udostępniamy nasze certyfikaty produktowe, wiemy co montujemy
Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora wyceny, któy w łatwy sposób pozwoli nam szybko i precyzyjnie wycenić twoją instalację.
Przycisk konfigurator wyceny

Sprzęt na jakim pracujemy

.